KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Teckning 3456056
nr 345 6056
Teckning
Ryssland, signerad. 1865, 43x31
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.100 kr
måndag 31 januari 2005